Šolsko prvenstvo v namiznem tenisu

V soboto, 12. 3. 2016 je potekalo v športni dvorani srednje šole, šolsko prvenstvo v namiznem tenisu za dijakinje in dijake.

Na tekmovanju je sodelovalo 45 dijakinj in dijakov.

Vrstni red dijakinje:

  1. mesto: Saša Delkot 3. bG
  2. mesto: Zala Vraničar 2. bG
  3. mesto: Tjaša Miketič 3. EST

Vrstni red dijaki:

  1. mesto: Domen Pavlovič 3. EST
  2. mesto: Nejc Geltar 3. EST
  3. mesto: Marko Kerep 1. ST

16. ŠOLSKO TEKMOVANJE ZA PROTEUSOVO NAGRADO

 V četrtek, 28. januarja 2016, je na SŠ Črnomelj potekalo šolsko tekmovanje iz znanja biologije, ki se ga je udeležilo 48 dijakinj in dijakov.

Tekmovanje je potekalo v dveh skupinah: dijaki 1. in 2. letnika so se pomerili v znanju na temo ŽIVLJENJE V KRAŠKIH JAMAH, dijaki 3. in 4. letnika pa v znanju vsebin biologije po programu gimnazija. ribacl

Na osnovi rezultatov so se na državno tekmovanje uvrstili naslednji dijaki:

  • Klara ŠVEGELJ, 1. aG
  • Bor JERMAN, 2. aG
  • Robert GLAZER, 3. bG
  • Tomaž KASUNIČ, 4. aG

Po zaključku tekmovanja iz znanja biologije, ki bo 19. marca v Mariboru, bo tekmovalna komisija objavila seznam dobitnikov bronastih, srebrnih in zlatih priznanj za Proteusovo nagrado.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke!

Šolska tekmovalna komisija

Rezultati šolskega tekmovanja Bober

boberZnani so rezultati šolskega tekmovanja Bober – v računalniški in informacijski pismenosti, ki je bilo izvedeno na naši šoli med 09. in 13. 11. 2015. Tekmovanja se je udeležilo 21 tekmovalcev, 6 dijakov je dobitnikov Bobrovih bronastih priznanj.

Bronasta priznanja prejmejo:

  • Toni Sudac in Marko Kerep – 1. letnik,
  • Žiga Peteh – 2. letnik,
  • Jani Metež – 3. letnik,
  • Eugenija Janjoš, Vito Šuklje – 4. letnik.

Vsem tekmovalcem čestitam za trud, dobitnikom bronastih priznaj pa za dosežen uspeh.

26. ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ RAZVEDRILNE MATEMATIKE pod okriljem Društva matematikov, fizikov in astronomov Slovenije

26. ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ RAZVEDRILNE MATEMATIKE pod okriljem Društva matematikov, fizikov in astronomov Slovenije

je bilo v četrtek, 8.10.2015, ob 13.00 v predavalnici  SŠ Črnomelj.

Prijavljenih je bilo 43 dijakov, zaradi vzporednih dejavnosti  se jih je tekmovanja udeležilo le 31. Največ, kar 12,  je bilo drugošolcev , najmanj pa četrtošolcev, le štirje. Med tekmovalci še vedno prevladujejo gimnazijci, a se med tekmovalci povečuje tudi število dijakov iz obeh poklicnih programov.

Do objave uradnih rezultatov lahko dijaki svoje dosežke po vnosu rezultatov v Infoserver preverijo preko šifre, ki jo dobijo ob prijavi na tekmovanje.  Najboljši bodo nadaljevali tekmovanje na državni ravni.

V letošnjem šolskem letu nas je vse, ki imamo opraviti z DMFA-jevimi  tekmovanji obogatil  s postavitvijo prenovljene spletne strani .

Mentorica:  Desanka Kambič

FRIZBI – šolsko tekmovanje

FRIZBI – šolsko tekmovanje

V petek, 8. 5., je bilo na stadionu Loka šolsko tekmovanje v ultimate frizbiju. V sončnem vremenu, prijetnem in tekmovalnem vzdušju, se je tekmovanja udeležilo 10 ekip.
Rezultati fantje:
1. mesto: 2. bG (Lan Skoliber, Črt Kočevar, Roman Križman, Klemen Jerman, Marko Lakner, Tadej Dragovan)
2. mesto: 4. bG (Kristjan Žunič, Žan Skukan, Matej Dragovan,Matjaž Kordiš, Jaka Šikonja, Dominik Lozar)
3. mesto: 2. EST (Nejc Geltar, Luka Šimec, Kristjan Radman, Klemen Žugelj, David Klepec)

Sodelovale so še naslednje ekipe razredov:1.abG, 3.abG, 4.aG in 4.EST.
Rezultati dekleta:
1. mesto: 4. abG (Tina Križ, Sara Milkovič, Sara Kavčič, Monika Bajuk, Lucija Kočevar, Mojca Mravinec)
2. mesto: 2. bG (Eva Kavčič, Ana Mavsar, Saška Delkot, Ita Kukman,Tanja Grabrijan)
3. mesto: 1. bG (Nina Mikunović, Nika Strmec, Tina Švajger, Zala Vraničar, Ana Štajdohar).

Tekmovanje sta vodila profesorja Branislav Adlešič in Zdenka Kavčič.

Tekmovanje v frizbiju je bilo zadnje v nizu tekmovanj za naj športnika/co šole in naj športen razred v šolskem letu 2014/15.

Dostopnost